Aconchego Em Praia De Ipitanga
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Snorkelen Wandelen | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Kindvriendelijk Kinderzwembad | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Aconchego Em Praia De Ipitanga Lauro de Freitas appartement is gelegen binnen 10 minuten met de auto van de Parochie van Santo Amaro Ipitanga en op 2 km afstand van het Parque das Dunas. De accommodatie bij particulieren beschikt over een draadloos internet in de hele accommodatie.
Het strand Flamengo ligt binnen 15 minuten met de auto van het appartement.
Sommige kamers kijken uit op de zee.
Aconchego Em Praia De Ipitanga appartement is gemakkelijk bereikbaar vanaf Luis Eduardo Magalhaes luchthaven, gelegen 5 km verderop. Mogelijkheden voor snorkelen en wandelen zullen de ervaring van de gasten versterken.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
Horeca
- Restaurant
- Bar/ lounge
- Diner
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
- Snorkelen
- Wandelen
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Kinderzwembad
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Aconchego Em Praia De Ipitanga appartement?
Gasten van Aconchego Em Praia De Ipitanga appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Parochie van Santo Amaro Ipitanga, op ongeveer 2 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het strand Flamengo (3 km) en het Parque das Dunas (2,1 km). - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Aconchego Em Praia De Ipitanga appartement?
Aconchego Em Praia De Ipitanga appartement heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Beschikt Aconchego Em Praia De Ipitanga appartement over een internetverbinding?
Ja, Aconchego Em Praia De Ipitanga appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in de accommodatie bij particulieren?
De gasten kunnen met hun huisdieren in de accommodatie bij particulieren verblijven.